MOHAWK - parandustarvikud
Meie tööstusharu on üks kiiremini muutuvaid tööstusharusid Ameerikas. Uued tootmistehnikad, kaasaegsed värvivariatsioonid, sünteetilised materjalid ja uued keemilised töötlused on kõik kaasa aidanud keerukatele muutustele, mida tööstus kogeb. Vanad plekkimis- ja varjutamismeetodid ning vanad viimistlustehnikad asenduvad uute meetoditega, mis peavad toime tulema kaasaegsete ja muutuvate standarditega.
 
Mohawk on uhke, et nende muutuste valguses on ta mitte ainult suutnud püsida muutustega sammu, vaid on ka paljusid neist muutustest ette näinud. Meie uurimisosakond katsetab ja testib pidevalt uusi meetodeid ja seadmeid. Hiljutised arengud on märkimisväärselt parandanud Touch-Up markereid, täitematerjale, epoksüliime ja täielikku remonditoodete sarja puidule, nahale ja vinüülile. Meie Tone Finish aerosooltooted on olnud viimistlejale hindamatuks abivahendiks. Oleme teinud kõik võimaliku, et püsida kursis regulatiivsete küsimustega. Vaadake läbi riistvara sektsioon, kõige täielikum sellelaadne liin, mis on mõeldud eksklusiivselt teenindustehniku silmas pidades.
 
See veebisait, mis sisaldab viimistlus- ja parandusnippe, samuti täielikku meie toodete ja riistvara nimekirja, on kavandatud abistama tehnikut nii palju kui võimalik. Oleme kindlad, et see aitab valida õigeid materjale, kuna igal üksusel on lühike selgitus.
 
Oma kaasaegsete laborivõimalustega oleme positsioonis formuleerima ja pakkuma teile peaaegu iga soovitud eset ja erilist varjundit ning värvi. Oleme alati valmis aitama, olenemata millise viimistlus-, lappimis- või parandusraskusega te silmitsi seisate. Kirjutage või saatke meile e-kiri, selgitades oma probleeme ja me teeme kõik endast oleneva, et teid abistada.