Altendorf - professionaalsete formaatsaagide maailma turuliider.

 

Kust sai alguse tänapäeva formaatsaag? Vastuseks on Altendorf.

Alates selle asutamisest 1906. aastal Wilhelm Altendorfi poolt, kes leiutas kelguga sae, on Altendorf kujunenud maailmas tuntud kvaliteedimärgiks puidu- ja mööblitööstuses. Üle 150 000 müüdud formaatsae enam kui 120 riigis kinnitab Altendorfi positsiooni turuliidrina.
 

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta oma tööprotsesse tõhusamaks ja ohutumaks?

Altendorfi masinad pakuvad kõrgeimat tehnilist standardit, mis võimaldab teil saavutada täpsust ja produktiivsust, ilma et peaksite ohverdama kvaliteeti. Isegi vanemate masinate vastupidavus ja usaldusväärsus muudavad need järelturul nõutavaks.
 
Altendorfi ajalugu on näide innovatsioonist ja pühendumusest kvaliteedile. Innovatsioonid nagu servomootoritega juhtseinad ja piirajad, parallelogramiga kelk, sõrmi päästev Hand Guard süsteem ja vaakumtallad näitavad, et Altendorf ei tegele lihtsalt masinate tootmisega, vaid tootmiste uutele tasemetele viimisega. Mitte ainult ei paku nad erinevaid konfigureeritavaid saepinke vastavalt tellija soovidele, vaid nende masinad on ka investeering, mis aja jooksul tasub end ära.
 
Üks meie klientidest on öelnud: "Kui on Altendorf, siis edaspidi jääb ka Altendorf". Ühel kliendil on uus Altendorf tootmises veel kasti sees juba mitmendat aastat "pingil", sest vanem masin pole veel alla andnud. 
 
Tulge ja avastage Altendorfi toodete maailm, kus kvaliteet, innovatsioon ja kliendi rahulolu on alati esikohal.
 


www.altendorfgroup.com